Про нас

Адвокатське об’єднання «СТРІКС» здійснює представництво інтересів клієнтів в судах будь-якої інстанції та юрисдикції, надає комплекс юридичних послуг з правового супроводу бізнесу.
Для Вашого бізнесу ми пропонуємо юридичний супровід у всіх сферах діяльності компанії в Україні, допоможемо отримати дозвільні та необхідні для господарської діяльності документи, також ми маємо досвід створення холдингових компаній і підприємств, як в офшорних та низько податкових юрисдикціях, так і в країнах Європейського Союзу.
Фізичним особам ми допомагаємо розібратися зі складними правовими питаннями та надаємо послуги з комплексного супроводження справ клієнтів у судах в порядку цивільного або адміністративного судочинства, та під час примусового виконання рішення суду.
Наша команда, також надає послуги в галузі корпоративного права та M&A, надає послуги громадянам України та українським компаніям на території іноземних держав, надає послуги у сфері інтелектуальної власності, оптимізації оподаткування та валютних операцій, отримання ліцензій та дозвільних документів, досудове врегулювання спорів, трудове право та охорона праці, консультування з окремих правових питань та підготовка договорів.

З комплексним підходом до справи ми досягаємо позитивних результатів для наших клієнтів!

 Вітаємо Вас на сайті ПРАВОВА ГРУПА "СТРІКС"!

Обравши нас, Ви отримаєте якісну юридичну допомогу від команди кваліфікованих професіоналів.

Заповніть форму щоб зв'язатися з нами