Інші додаткові юридичні послуги та супроводження при отриманні дозвільних документів

Юридичний супровід окремих ситуацій

Ми забезпечимо супровід при укладанні різноманітних договорів з урахуванням Ваших інтересів та допоможемо Вам у розробці проекту договору, його складанні та укладанні, а також проведемо правову оцінку ризиків та експертизу проектів договорів, що пропонуються Вам для підписання.

За Вашим запитом надамо правову консультацію з будь-якого питання, оперативно та повноцінно опрацювавши питання.

Отримання ліцензій та дозвільних документів.

Також, часто отримання ліцензії на певний вид господарської діяльності в Україні стає непереборною перепоною на шляху компанії. Тож, спеціалісти Німецько-української правової групи «СТРІКС» готові надати всебічну юридичну підтримку та консультування з питань отримання відповідних ліцензій та дотримання організаційних, кваліфікаційних та інших спеціальних ліцензійних вимог, обов’язкових для виконання при провадженні видів господарської діяльності, що підлягають ліцензуванню.

Наші фахівці мають багатолітній досвід в отриманні різноманітних ліцензій, дозволів, сертифікатів та інших дозвільних документів на території України. Серед них можна виділити наступні типи ліцензій та дозволів, отримання яких неодноразово здійснювалося фахівцями Німецько-української правової групи «СТРІКС», а саме:

  • Ліцензії на будівництво, а також всіх супутніх погоджень та висновків до неї.
  • Ліцензії на використання, зберігання та транспортування прекурсорі, а також всіх супутніх погоджень та висновків до неї.
  • Ліцензії на виробництво та торгівлю алкоголем та тютюном, а також всіх супутніх погоджень та висновків до неї.
  • Ліцензії на транспортування нафти та газу магістральними трубопроводами, а також всіх супутніх погоджень та висновків до неї.
  • Ліцензії на постачання природного газу, газу (метану) вугільних родовищ за регульованим та нерегульованим тарифом, а також всіх супутніх погоджень та висновків до неї.
  • Дозволу на особливо небезпечні роботи та механізми.
  • Спеціального дозволу на користування надрами.
  • Дозволів та сертифікатів від Санітарно-епідіологічної служби.
  • Сертифікату УкрСЕПРО, та інші.

Податкове консультування та планування.

Німецько-українська правова група «СТРІКС» здійснює надання послуг з податкового планування та податкового консультування корпоративним клієнтам і приватним інвесторам, ми також надаємо консультації щодо валютного законодавства, правових способах уникнення порушення валютного законодавства, супровід оформлення в НБУ індивідуальних ліцензій, реєстрація договорів тощо.

Заповніть форму щоб зв'язатися з нами